Kosmētiskās
injekcijas

Kosmētiskās injekcijas ir efektīvākais veids, kā bez ķirurģiskas iejaukšanās iespējams uz laiku novērst mīmikas krunciņas, ādas novecošanās rezultātā radušās krunkas, grumbas un rievas, kā arī atjaunot un uzlabot ādas tvirtumu un elastību, padarot to gludāku un jaunāku.

Kolagēna
injekcijas

Kolagēna injekcijas ir efektīva un droša metode, ar kuras palīdzību iespējams uz laiku novērst sejas ādas novecošanās pazīmes, izlīdzināt krunciņas, grumbas un rievas, padarot seju gludāku un jaunāku.

Kolagēns ir proteīns, kuru ražo organisms. Tā funkcijas ir aizsargāt ādu un rūpēties par tās elastību. Taču laika gaitā organisms pamazām pārstāj ražot kolagēnu, kā rezultātā āda zaudē tonusu un tvirtumu.

Kolagēna injekcijas tiek veiktas, ļoti precīzi un nelielā daudzumā vajadzīgajās vietās zem ādas injicējot kolagēnu vai gēlveida vielu – restilānu. Ar tā palīdzību tiek aizpildītas nevēlamās krunciņas un rievas, efektīvi un īsā laikā izlīdzinot sejas ādu.
Injekcijai tiek izmantota ļoti smalka mikroadata, kuras radītās sāpes ir salīdzināmas ar insekta kodumu - anestēzija šai procedūrai nav nepieciešama.

Procedūra ilgst 20-30 minūtes, un efekts ir acīmredzams uzreiz pēc injekcijas.
Pēc procedūras klients var uzreiz doties saviesīgā dzīvē vai turpināt savus dienas darbus. Kolagēna injekcijas nerada blakusefektus un injekciju pēdas nav redzamas.

Efekts saglabājas 6-12 mēnešus, kamēr kolagēns uzsūcas organismā. Pēc tam procedūra ir jāatkārto.

Dažkārt vērojams efekts, ka ar kolagēnu aizpildītie audi turpina saglabāt savu formu un grumbas vairs neveidojas.

Botulīna
toksīna
injekcijas

Botulīna toksīns ir efektīvs un drošs līdzeklis, kas tiek plaši izmantots, lai uz laiku novērstu ādas novecošanās pazīmes, izlīdzinātu krunciņas, grumbas un rievas, padarot sejas ādu gludu un elastīgu.

Ar botulīna toksīna palīdzību tiek bloķēts impulss no nerva uz smalko sejas muskulatūru. Rezultātā tiek atslābināti noteikti sejas muskuļi un novērsta to saraušanās. Pēc botulīna toksīna ievadīšanas āda kļūst gluda un grumbas izlīdzinās. Savukārt neskartie sejas muskuļi turpina darboties, saglabājot dabisku sejas izteiksmi.

Botulīns ļoti precīzi un nelielā daudzumā tiek injicēts nepieciešamajās sejas zonās. Injekcijai tiek izmantota ļoti smalka mikroadata, kuras radītās sāpes ir salīdzināmas ar insekta kodumu - anestēzija šai procedūrai nav nepieciešama.

Procedūra ilgst 20-30 minūtes, un uzreiz pēc injekcijas klients var doties mājās vai turpināt savus dienas darbus. Retos gadījumos injekciju vietā var rasties nelieli zilumi. Tie ir īslaicīgi un tos var viegli apslēpt, izmantojot kosmētiku.

Botulīna toksīna injekcijas iedarbība saglabājas 6-12 mēnešus, kamēr preparāts uzsūcies organismā.

Klīniskie pētījumi liecina, ka laika gaitā botulīna injekciju iedarbība kļūst ilglaicīgāka - atkārtoti radot ādas un muskuļu atslābumu noteiktās sejas zonās, zūd ieradums lietot attiecīgās sejas izteiksmes.

Hialuronskābes
injekcijas

Hialuronskābe ir dabīga viela, kas tiek efektīvi izmantota kosmētiskajām injekcijām, lai sniegtu redzamu, ilgstoši noturīgu un estētisku rezultātu, atjaunotu ādas vingrumu un elastību, izlīdzinātu krunkas un krunciņas, padarot sejas ādu gludāku un jaunāku.

Hialuronskābe ir cilvēka ādas dabīga sastāvdaļa, kas ir atbildīga par ādas tvirtumu un elastību. Tā tiek iegūta no cilvēka ādas, tad laboratoriski ražota, bet pēc tam injicēta atpakaļ ādā.

Hialuronskābes injekcijas tiek izmantotas, lai aizstātu laika gaitā zudušo hialuronskābes daudzumu ādā, atjaunotu ādas tvirtumu un apjomu, izlīdzinātu grumbas un krunciņas, aizpildītu dziļākas ādas rievas.

Injekcija tiek veikta nepieciešamajās zemādas zonās, un sniedz tūlītēju, acīmredzamu rezultātu. Hialuronskābes injekcijas neizmaina sejas dabiskos vaibstus.

Procedūra ilgst 20-30 minūtes. Rezultāts saglabājas 6-12 mēnešus, kamēr hialuronskābe organismā dabiskā ceļā noārdās.

Dažkārt vērojams efekts, ka ar hialuronskābi aizpildītie audi turpina saglabāt savu formu un grumbas vairs neveidojas.

Tauku
šūnu
transplantācija

Tauku šūnu transplantācija ir mūsdienīga un droša metode, ar kuras palīdzību iespējams ātri un efektīvi izlīdzināt ādas novecošanās rezultātā radušās krunciņas, grumbas un rievas, padarot sejas ādu gludāku un jaunāku.

Taukaudi ir pilnīgi dabīgs un lielisks mīksto audu aizpildīšanas materiāls, kas tiek efektīvi izmantots mīmikas krunciņu, grumbu, dziļāku ādas rievu un rētu izlīdzināšanai.

Procedūras laikā tauku šūnas tiek paņemtas no vienas ķermeņa zonas un injicētas uzlabošanai paredzētājā zonā. Nepieciešamos taukaudus var iegūt arī tauku atsūkšanas jeb lipektomijas procedūras laikā. Tā kā taukaudi tiek ņemti no klienta paša ķermeņa, tad iepriekšēja pārbaude nav nepieciešama un organisms tos nemēdz atgrūst.

Procedūra tiek veikta vietējā un sedācijas anestēzijā, padarot nejūtīgas procedūras laikā skartās ķermeņa zonas.

Tauku šūnu transplantācijas procedūra ilgst aptuveni 1 stundu un pēc nelielas atpūtas tās klients var doties mājās.

Pēc operācijas var rasties zilumi un tūska, kas pilnībā izzūd 2 nedēļu laikā.

Taukaudu injekcijas iedarbība ir ilglaicīga
 
„Ādažu privātslimnīcas” speciālisti nodrošina profesionālu klientu aprūpi un konsultācijas līdz pilnīgai atveseļošanai.