Ko izvēlēties – krūšu pacelšanu vai krūšu palielināšanu?

sieviete, kas mēra krūšu apkārtmēru

Gan krūšu pacelšana, gan krūšu palielināšana sniedz priekšrocības kādam, kas vēlas tās mainīt – padarīt formīgākas un izteiksmīgākas. Daudzas sievietes aplami pieņem, ka, veicot pacelšanu, mainīsies arī krūšu izmērs. Krūšu pacelšanas un palielināšanas plašāka izziņa, konsultācija ar ķirurgu palīdzēs izlemt, kuru procedūru izvēlēties.

Krūšu palielināšanas procedūra

Ja vēlaties iegūt lielākas krūtis, tad krūšu palielināšana  ir piemērota procedūra. Krūšu palielināšanā tiek izmantoti krūšu implanti, lai mainītu krūšu izmēru un formu. Procedūras veidam un veiktajam griezumam ir dažādas priekšrocības un trūkumi, kas ir saistīti ar rētu veidošanos. Ķirurgs apsvērs tehniku, kas rada vismazāko komplikāciju iespējamību un kā vislabāk piekļūt krūts audiem.

Lai gan varētu būt vilinoši, ka krūtis ir daudz lielākas nekā jūsu pašreizējais izmērs, ir jāizvērtē ķermeņa anatomiskās īpatnības. Jūsu ķermeņa tips un proporcijas ietekmēs implantu lielumu. Jums būs arī jāapspriež savs dzīvesveids un ārstēšanas mērķi, lai plastikas ķirurgs varētu jums sniegt atbilstošus ieteikumus pēcoperācijas periodam.

Krūšu pacelšanas procedūra

Krūtis, kas neatrodas tik augstu, kā agrāk, rodas apjoma zuduma dēļ. Krūšu pacelšana mainīs krūšu stāvokli, lai tās atrastos augstāk. Noslīdējušas krūtis ir ādas elastības zaudēšanas rezultāts. Kļūstot vecākiem, āda ražo mazāk elastīna un kolagēna. Tas var būt arī atspoguļojums grūtniecībai un zīdīšanai. Krūšu pacelšanas procedūras laikā ķirurgs nogriezīs lieko ādu un mainīs areolu, lai nodrošinātu simetriju un līdzsvaru.

Pirmais solis, ko veikt pirms izvēles veikšanas, ir konsultācija ar kvalificētu un pieredzējušu plastikas ķirurgu. „Ādažu privātslimnīcas” speciālisti ir pieredzējuši un profesionāli, lai ļautu pacientam justies droši. Katrs pacients ir unikāls un ikvienam nepieciešams individuāli sastādīts plāns.

Izsaki savas domas!

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Scroll to Top