sejas operācija

Deguna formas
korekcija

Daudzi cilvēki jūtas nepārliecināti par sevi sava deguna izskata dēļ. Deguna plastiskā operācija jeb rinoplastika mūsdienās ir viena no populārākajām ķirurģiskajām manipulācijām. Mēdz gadīties, ka kaut kādu traumu vai iedzimtības rezultātā deguna forma vai izmērs nav tādi, kā gribētos, piemēram, pārāk plats, šaurs, liels vai šķībs deguns, uzrauts deguna gals vai tā saucamais “deguna kupris”. Deguna formas korekcija diezgan ātri palīdzēs jums tikt pie vēlamās deguna formas un izlabot visa veida deguna vizuālos defektus. Plastiskie ķirurgi ieteiks un piemēros atbilstošākās korekcijas, lai panāktu vēlamo efektu, deguna dabisku izskatu un harmoniju ar pārējiem sejas vaibstiem.

Deguna formas korekcijas cena ir 2085 - 3370 Eur.

Kas ir deguna korekcija un kā tā tiek veikta?

Deguna operācija jeb korekcija nav sarežģīta operācija, un tā ir pavisam nesāpīga, jo tiek veikta vispārējā narkozē. Pēc deguna operācijas 1 nakti ir ieteicams uzturēties stacionārā mediķu uzraudzībā. Deguna formas plastisko operāciju laikā netiek skartas elpošanai būtiskas funkcijas un elpošana netiek apgrūtināta arī pēc operācijas. Griezieni tiek veikti deguna iekšpusē,  un tādā veidā pēcoperācijas rētas nav pamanāmas. Efekts pēc operācijas saglabājas visa mūža garumā. Pēc operācijas 6 – 10 dienas ieteicams nēsāt ģipša pārsēju, lai noturētu degunu pareizā pozīcijā un neļautu tam pastiprināti tūkt.  Tūska un zilumi ap acīm parasti pēc operācijas pilnībā izzūd 2 – 4 nedēļu laikā.

sieviete pēc deguna operācijas

Kāpēc tieši “Ādažu privātslimnīca?”

Deguna formas korekcija ir pavisam droša operācija, kas palīdzēs jums koriģēt deguna nepilnības un nodrošinās jums lielisku rezultātu visa mūža garumā. „Ādažu privātslimnīcas” speciālistiem ir vairāk kā 30 gadu pieredze tieši šādu operāciju veikšanā, tas nodrošina profesionālu klientu aprūpi un konsultācijas līdz pilnīgai atveseļošanai, kā arī dod cerības uz  labāko iespējamo  rezultātu, kurš noteikti neliks jums vilties.

Atgriezties “sejas operācijas” lapā >

PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
plastiskie ķirurgi Dr. Tālivaldis Krūmiņš un Dr. Jānis Zaržeckis

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI
Scroll to Top