sejas operācija

Lūpu
palielināšana

Skaistas un pilnīgas lūpas vienmēr tika uzskatītas par vienu no galvenajām skaistuma pazīmēm. Lūpas ir ļoti svarīga un pamanāma sejas daļa. Un noteikti gandrīz katra sieviete vēlētos, lai to lūpas būtu izteiksmīgas un formīgas. Taču ne katrai sievietei tā ir paveicies. Arī pirmās novecošanas pazīmes diezgan manāmi skar tieši lūpas – tās kļūst plānākas, zaudē apjomu un vizuāli izskatās “sausākas”.  Pateicoties mūsdienu medicīnas un kosmetoloģijas attīstībai skaistas un apjomīgas lūpas var iegūt pāris minūšu laikā.

Kas ir lūpu palielināšana?

Mūsdienās lūpu palielināšanas procedūra ir guvuši plašu popularitāti. Pārsvarā šim nolūkam tiek izmantoti speciālie hialuronskābes filleri. Filleru injekciju sastāvā ir īpaša dabiska viela – hialuronskābe. Hialuronskābe ir cilvēka ādas komponents, kurš aizpilda zemādas tukšumus. Tiek izlīdzinātas grumbas un krociņas. Tās tiek nogludinātas un tieši pateicoties tam lūpas izskatās pilnīgākas un formīgākas. Ar lūpu filleru palīdzību ir iespējams ne tikai palielināt lūpas, bet arī cīnīties ar lūpu sausumu. Vairāk pa hialuronskābes injekcijām jūs varat lasīt šeit.

Procedūras norise

Lūpu palielinošās injekcijas var veikt tikai medicīnas personāls – plastiskais ķirurgs, dermatologs . Hialuronskābi saturošie filleri zem ādas tiek ievadīti ar smalkas adatas palīdzību. Vēlāk injekcijas vieta tiek nedaudz iemasēta un filleri vienmērīgi izlīdzināti. Procedūra parasti neizraisa stipras sāpes, bet pirms procedūras vieta var tikt apstrādāta ar speciālu krēmu, kas samazina ādas jūtību.

Procedūra parasti aizņem tikai dažas minūtes un rezultāts ir manāms uzreiz pēc injekcijas. Pēc filleru ievadīšanas lūpām var parādīties neliela tūska vai asinsizplūdumi, kas mazināsies dažu dienu laikā. Pilnīgu rezultātu ir iespējams novērot pēc 3 – 4 dienām, kad samazinās pampums. Lūpu palielināšanas efekts saglabājas vairākus mēnešus. Katram cilvēkam efekta ilgums ir ļoti individuāls, jo to nosaka ķermeņa īpatnības un tas, cik ilgā laikā filleris noārdās.

Kāpēc tieši Ādažu privātslimnīca?

Mūsdienās skaistas un apjomīgas lūpas vairs nav tikai nerealizējams sapnis – ar lūpu formas korekcijas palīdzību jebkurš cilvēks var tikt pie vēlamas lūpu formas vai izmēra. „Ādažu privātslimnīcas” speciālisti strādā tikai ar pasaulē atzītiem un populārākiem materiāliem. Mēs dodam cerības uz efektīvu un ilglaicīgu rezultātu, kurš noteikti neliks jums vilties!

Atgriezties “sejas operācijas” lapā >

PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
plastiskie ķirurgi Dr. Tālivaldis Krūmiņš un Dr. Jānis Zaržeckis

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI
Scroll to Top