Vīriešu plastiskās operācijas

klīnikas plastiskie ķirurgi

Mūsdienās valda maldīgs priekšstats, ka visas plastiskās operācijas pārsvarā tiek domātas tieši sievietēm. Patiesībā tā nav. Arī vīriešiem ir svarīgi labi izskatīties, izlabot kādu vizuālo defektu un atbrīvoties no kompleksiem. Lielāko daļu plastisko operāciju var veikt neatkarīgi no dzimuma. Kā arī pēdējo gadu laikā ir ievērojami pieaudzis to vīriešu skaits, kuri vēršas pēc palīdzības pie plastiskā ķirurga.

Kādas ir populārākas vīriešu plastiskās operācijas un vai tām ir kādas īpatnības?

Deguna formas korekcija

Viena no populārākajām operācijām, ko veic vīriešiem, ir deguna formas korekcija jeb rinoplastika. Biezākais vīriešu rinoplastikas iemesls ir šķībs deguns vai deformēta deguna starpsiena. Parasti to veicina iedzimtība vai iegūtas traumas, piemēram, lauzts deguns.

Vēdera plastika

Vēl viena populāra operācija ir vēdera plastika jeb abdominoplastika. Lielākoties šī operācija ir pieprasīta vīriešiem pēc 40 gadu vecuma vai vīriešiem pēc straujas liekā svara nozaudēšanas. Ar laiku ķermenis zaudē savu tvirtumu un var parādīties tā saucamais “alus vēders”. Operācijas laikā tiek aizvāktas liekas tauku šūnas un tiek samazināts liekas ādas apjoms.

Liposakcija

Vīriešu tauku atsūkšana jeb liposakcija ir viena no pieprasītākajām operācijām. Galvenokārt, tā ne ar ko neatšķiras no sieviešu liposakcijas. Lielākā atšķirības ir problēmzonas, no kuram tiek likvidēti taukaudi. Vīriešiem tas lielākoties ir vēders vai apakšzods. Operācijas laikā uz visiem laikiem tiek sašķeltas tauku šūnas un problēmzonā tie vairāk neuzkrājas.

Blefaroplastika

Vīriešu acu kosmētiskā korekcija jeb blefoplastika arī ir pieprasīta operācija. Eksistē maldīgs priekšstats, ka šī operācija ir domāta sievietēm. Taču tā nav. Arī vīrieši mēdz saskarties ar maisiem zem acīm vai nokarājušiem plakstiņiem. Ar laiku tas var ievērojami pasliktināt dzīves kvalitāti un pat apgrūtināt redzēšanu. Tādos gadījumos acu kosmētiskā korekcija ir vienīgais risinājums.

Cilvēkiem, neatkarīgi no to vecuma vai dzimuma, var būt dažādas nepilnības, defekti un kompleksi par savu izskatu. Pateicoties mūsdienu plastiskajām ķirurģijai, tos ļoti viegli un ātri ir iespējams labot. Ar tās palīdzību katrs cilvēks var justies skaists un pārliecināts par sevi!

Izsaki savas domas!

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Scroll to Top